EKSEN KAROT BETON DELME | KESME

Eksen Karot 2010 yılından günümüze Karot konusunda en son teknoloji ile üretilmiş makine parkuru ve sürekli kendini yenileyen dinamik kadrosu ile deneyimli ekibiyle teknolojinin değişimini sizler için takip ediyor.

Avrupa standartlarında hizmet sunuyor. Kontrollü bina yıkımı, karot ile duvar delme, hidrolik ile duvar ve zemin kesme işlerini itina gerçekleştiriyor, zemine ve yapıya en küçük bir zarar vermeden sizlere sunuyor.

Eksen Karot çalışanları sizlere en kaliteli en hızlı hizmeti sunuyor, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Eksen Karot sektöründe öncü firmadır.

Zamanında teslimat ve titiz çalışma firmamızın prensibidir. Delme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmekte olup, darbesiz, sessiz, hasar bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun sistemdir.

Vizyonumuz; Siz müşterilerimiz için en kaliteli uygulamayı ve ürünü bulabileceğiniz en uygun fiyata, en iyi kaliteye sahip bir şekilde sunabilmektir.

İlkemiz; Sunduğumuz hizmetlerle beraberinde firmamızda en büyük arzumuz müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz; Ürün bazında sürekli güncel kalıp, müşterilerimize yenilikçi hizmet sunmak. Gelişen sektörle birlikte kalite çıtasını günden güne artırıp bunu müşterilerimize en uygun bazda sunmak. Her geçen gün müşterilerimize daha fazla hizmet ve ürün yelpazesi sunmak.