Karot ile Beton Delme

Karot ile Beton Kesme

Karot ile beton delme teknolojinin gelişmesiyle artık çok daha kolay ve sorunsuzca yapılabilmektedir. Üstelik tozsuz ve yapıya zarar vermeden yapılabilmektedir. Her kalınlık ve çaptaki betonları Detay Karot olarak tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak sunmaktayız. Beton delme ve kesme işi eğer ki detayları bilmiyorsanız çok riskli bir iştir. Yapının zarar görmemesi bu konuda en temel unsurdur. Dolayısıyla beton kesme veya delme işleminde mutlaka profesyonel ve tecrübeli ekipler ile çalışmak çok önemlidir. Kesim sırasında çıkabilecek sorunları daha önceden görebilen bir firma olduğumuzdan sorunla karşılaşmadan mutlaka sizi uyarırız. Detay Karot olarak işimizi severek ve özenle yapmaktayız.
Karot ile beton delme ve beton kesme işinde makine teçhizatına ve personel eğitimine, iş güvenliğine çok önem vermekteyiz. Beton delme işlemi karot makinesi ile yapılmaktadır. Karot ile delinen beton en az hasar delinir ve yapının zarar görmesi engellenmiş olur. Kırıcılar ile yapacağınız beton delme işlemi vibrasyondan dolayı betona ve yapıya zarar vereceğinden mutlaka beton delme işleminde karot kullanılmalıdır. Kırıcı ile yapılan delme işinde beton içerisinden çıkan demirleri de kesmek problem oluşturacağından, karot makinesi özel elmas uçlar sayesinde bu problemi de ortadan kaldıracaktır. Titizlikle çalışan firmamız tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere bu hizmeti profesyonelce vermektedir.
Beton delme işleminde püf noktalar vardır. Beton delme sırasında karot makinesi zemine ya da duvara çok iyi sabitlenmelidir. Karot makinesi ile delme işleminde makineye tazyikli su verilir bu su oranı çok iyi ayarlanmalıdır ne çok ne de çok az su verilmelidir. Delme işleminde karot makinesi kullanıldığından cihaz seçimi bu konuda önem arz etmektedir. Aynı şekilde makine kadar kullanılacak elmas uç seçimi de önemlidir. Detay karot olarak, karot makinelerimizde kendi üretimimiz olan elmas uçları kullanmaktayız. Firmamız demir donatılı ,demir donatısız yapılarda Karot ile beton delme, karot havalandırma boşlukları, tesisat şaft açılımları, karot ile pencere açılımları uygulamalarını yapıya zarar vermeden (vibrasyonsuz) uygulamaktadır.

Beton Delme Faaliyet Yerleri

Firmamız Ø10 – Ø500 arası çapta istenilen derinlikte 45°ile 90° açı ile;

1. Banyo

2. Wc tesisat geçişleri

3. Doğalgaz duvar döşeme geçişleri

4. Yağmur boruları geçişleri

5. Çatı giderleri

6. Havalandırma kanalları geçişleri

7. Asansör makine dairesi delikleri

8. Bina temel su toplama kuyuları

9. İstinat duvarları

10.Drenaj delikleri
gibi alanlarda her çapta delik delme işlemini yapmaktadır. Sıfır vibrasyonla betona zarar vermeden delme işlemini demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulamaktayız.